O mnie


22 października 2016

Jestem entuzjastką finansów, idealistką i inwestorką.

Rynki kapitałowe, inwestowanie i zarządzanie majątkiem od dawna są moją pasją – pomimo wielkiego tsunami, które nawiedziło branżę finansową i inwestycyjną w 2008 r. i którego skutki trwają do dnia dzisiejszego.

Marzy mi się, aby finanse były przejrzyste, transparentne i uczciwe, aby do systemu finansowego zostało przywrócone zaufanie.
Marzy mi się, aby klienci instytucji finansowych byli obsługiwani z najwyższą starannością, otrzymywali rzetelną usługę i wysokiej jakości produkty.
Marzy mi się rzeczywiste zaimplementowanie w instytucjach finansowych kluczowych wartości i praktyk zarządzania stosowanych przez organizacje będące globalnymi liderami rynkowymi.

Chciałabym, aby praktyki stosowane przez polskie instytucje finansowe ewaluowały w stronę rozwiązań stosowanych w krajach o najwyższej konkurencyjności.

Chciałabym przyczynić się do stworzenia nowej jakości finansów, w których nadrzędnymi wartościami będą zaufanie, transparentność i profesjonalizm doradców.

Aktualnie współpracuję z niezależną firmą z branży Wealth Management & Private Banking, dla której wspomniane wyżej wartości są bardzo istotne, dlatego też mogę realizować misję Turkusowych Finansów.