Niebiańska przepowiednia

Niebiańska przepowiednia


21 grudnia 2017

Nawiązując do świątecznego klimatu, kiedy mamy więcej czasu na refleksję i kontakt z samym sobą, chciałam się z Wami podzielić przepięknym przesłaniem płynącym z filmu „Niebiańska przepowiednia”, do którego oglądnięcia gorąco zachęcam.

  1. Odkrywamy ponownie, że żyjemy w głęboko tajemniczym świecie, pełnym zbiegów okoliczności i synchronizacji spotkań, które wydają się być nam przeznaczone.
  2. W miarę jak będziemy się budzić z tej tajemnicy stworzymy zupełnie nowe spojrzenie na świat – Wszechświat na nowo stanie się źródłem energii i świętości.
  3. Odkryjemy, że wszystko wokół nas składa się z boskiej energii, którą zaczynamy widzieć i rozumieć.
  4. Z tej perspektywy widzimy, że ludzie nigdy nie czuli się bezpiecznie i zawsze czuli się odłączeni od tego świętego źródła, a przez to próbowali odbierać sobie energię, nawzajem dominując. Ta walka jest przyczyną wszystkich ludzkich konfliktów.
  5. Jedynym rozwiązaniem jest odnowienie osobistej relacji z boskością. Mistyczna transformacja, która wypełnia nas nieskończoną energią i miłością poszerza naszą percepcję piękna podnosi nas do świadomości wyższego ja.
  6. W tej świadomości możemy stworzyć nasz własny mechanizm kontroli i odkryć szczególną prawdę, misję do wykonania, która pomoże ludzkości przenieść się na wyższy poziom rzeczywistości.
  7. Ta misja pozwoli odkryć nam wewnętrzną intuicję, która pokaże nam gdzie iść i co robić i jeśli będziemy dobrze ją interpretować przyniesie nam cały ciąg zbiegów okoliczności, które pomogą nam w wykonaniu misji.
  8. Kiedy już wielu z nas wejdzie w ten ewolucyjny pęd i będziemy ciągle oddawać energię wyższym ja ludzi, których spotykamy, zbudujemy nową kulturę, w której nasze ciała będą ewoluować ku coraz wyższym poziomom energii i percepcji.
  9. W ten sposób uczestniczymy w długiej wędrówce ewolucji od Wielkiego Wybuchu, aż po ostateczny cel życia. Napełnienie energią naszych ciał, pokolenie po pokoleniu, aż wejdziemy do Nieba, które w końcu zobaczymy.

Dla mnie najbardziej wymowny jest punkt 4.

Zachęcam do oglądnięcia całego filmu i własnych przemyśleń. Film jest przepiękny …. i mało znany.

https://www.cda.pl/video/62950755

Anna Muszynska

No Comment

Comments are closed here.